• 18 września uczniowie z klasy IV i V wraz z uczniami z Troszyna, Wolina, Koniewa, Ostromic oraz ze Szkoły Podstawowej z Usedom wyruszyli szlakiem Świętego Ottona z Bambergu. W ciągu trzech dni odwiedzimy 18 miejsc, gdzie był i nawracał Św Otton.
    • Dziś reprezentanci naszej szkoły dzielnie rywalizowali o miejsca na podium podczas Gminnej Olimpiady Lekkoatletycznej, w której brało udział 5 szkół. Mimo upału i dwóch kontuzji, 26 naszych sportowców z klas 1-8 wywalczyło aż 23 medale (w tym jeden za sztafetę), co dało nam 2 miejsce w klasyfikacji szkół. Jesteśmy dumni z tego wyniku i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.
    • 17 maja przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego, w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej oraz Festiwalu Sztafet Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2022/2023.

• 45. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II.

18.10.2023

16 października 2023 roku mija 45 lat od chwili wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Jan Paweł II był pierwszym papieżem z Polski i pierwszym po 455 latach następcą św. Piotra niebędącym Włochem oraz najmłodszym zwierzchnikiem Kościoła katolickiego od 1864 r.

Z tej okazji uczniowie klasy ósmej w czasie warsztatów przygotowali przesłanie, które na okolicznościowych kartkach wysłali do Ojca Świętego, Księdza Arcybiskupa metropolity szczecińsko-kamieńskiego, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Wolina oraz innych osobistości.

• Wycieczka do Międzyzdrojów.

18.10.2023

Dnia 17 października uczniowie klasy I, II, III i IV zwiedzali Muzeum Wolińskigo Parku Narodowego w Międzyzdrojach. Uczestnicy wycieczki wzięli udział w warsztatach, podczas których dowiedzieli się różnych ciekawostek na temat parku. Obejrzeli ekspozycje fauny i flory. Z bliska zobaczyli żubra, jelenia, lisa, foki, bataliony, dzika, wilka oraz bielika. W drugiej części wycieczki udaliśmy się do kina na film pt. ,,O psie, który jeździł koleją''.

• Warsztaty ekologiczne.

16.10.2023

16 X uczniowie klasy pierwszej oraz dzieci z oddziału przedszkolnego brały udział w "Baśniowych EKO warsztatach". Gościliśmy w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie.

Dziękujemy za niezwykłą lekcję przyrody.

• Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.

16.10.2023

13 października odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, pracownicy szkoły, nauczyciele, uczniowie oraz przedstawiciele Rady Rodziców. W części artystycznej głos zabrała Pani dyrektor Ewa Żelewska, która złożyła wszystkim pracownikom szkoły podziękowania za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły. Na część artystyczną zaprosili nas uczniowie klasy IV i V. W żartobliwy sposób wyrazili swoje podziękowania i uznanie dla trudnej pracy pedagogów.

• Projekt przyrodniczy.

16.10.2023

Uczniowie klasy trzeciej uczestniczyli w projekcie „Jurij i Jerzy razem dla jeży”. Podczas pogadanki poznali ciekawostki o życiu jeży. Później zbudowali budkę dla jeża i namalowali tabliczki informacyjne. Projekt zakończył się ogniskiem i kiełbaskami.

• Egzamin na kartę rowerową.

16.10.2023

W dniu 12 października 2023 roku uczniowie klasy V stali się pełnoprawnymi posiadaczami karty rowerowej. Egzamin praktyczny został przeprowadzony pod czujnym okiem policjantów. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przygotowali się do egzaminu teoretycznego i praktycznego oraz przedstawicielom policji za cenne wskazówki.

• Gminne Biuro Administracyjne Szkół

Piątek 17.05.2024

• Tygodniowe menu

• Piątek17. 05.