• 18 września uczniowie z klasy IV i V wraz z uczniami z Troszyna, Wolina, Koniewa, Ostromic oraz ze Szkoły Podstawowej z Usedom wyruszyli szlakiem Świętego Ottona z Bambergu. W ciągu trzech dni odwiedzimy 18 miejsc, gdzie był i nawracał Św Otton.
    • Dziś reprezentanci naszej szkoły dzielnie rywalizowali o miejsca na podium podczas Gminnej Olimpiady Lekkoatletycznej, w której brało udział 5 szkół. Mimo upału i dwóch kontuzji, 26 naszych sportowców z klas 1-8 wywalczyło aż 23 medale (w tym jeden za sztafetę), co dało nam 2 miejsce w klasyfikacji szkół. Jesteśmy dumni z tego wyniku i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.
    • 17 maja przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego, w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej oraz Festiwalu Sztafet Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2022/2023.

Czwartek 02.05.2024

• Tygodniowe menu

• Czwartek02. 05.
      • PROJEKTY