• Podziękowania dla naszych Uczniów.

• Uczniowie klasy VIII w czasie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia przygotowali kartki świąteczne z życzeniami, które przesłali do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. Natalii Nitosławskiej w Nowym Mieście nad Pilicą. Po powrocie do szkoły z wielką radością przyjęliśmy korespondencję z tego domu. Życzenia świąteczne dla całej społeczności szkolnej w imieniu własnym, mieszkańców i pracowników przesłała dyrektor Pani Marianna Złotkowska. Pani Dyrektor skierowała do uczniów klasy VIII słowa podziękowań: "W imieniu swoim i naszych Mieszkańców dziękujemy uczniom za piękne kartki świąteczne z życzeniami oraz za pamięć o osobach starszych i chorych. W codziennej modlitwie pamiętamy o dzieciach i młodzieży, która jest przyszłością naszej Ojczyzny. Serdecznie pozdrawiamy".

• Sukcesy naszych Uczniów.

• Mamy to! Oto wyniki Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową organizowanego przez Filię GCKSTiR w Dargobądzu.

Kategoria I (przedszkole)

I miejsce Marcelina Pietryniak

II miejsce Daria Małecka

III miejsce Emilia Dziagiel

Kategoria II (klasy I-III szkoły podstawowej)

I miejsce Eliza Stankiewicz

II miejsce Ada Rutkowska

Kategoria III (klasy IV-VIII szkoły podstawowej)

I miejsce. Nela Stankiewicz

III miejsce Zofia Malessa

III miejsce Maja Kalinowska

Wyróżnienie Chantell Krupa

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom konkursu i gratulujemy laureatom

• Konkurs plastyczny.

• Ogromne gratulacje należą się Darii Małeckiej za zdobycie I miejsca w powiatowym konkursie plastycznym "Zdrowe zęby mam - bardzo o nie dbam" . To już kolejny sukces naszej uczennicy biorącej udział w różnych konkursach plastycznych, doceniamy jej talent i pokładamy w niej ogromne nadzieje na przyszłość.

• Dekorowanie choinek w wolińskiej kolegiacie.

• ak co roku nasza szkoła w ramach oświatowego projektu włączyła się w gminną akcję dekoracji choinek w wolińskiej kolegiacie. Tegorocznym motywem przewodnim jest jubileusz 550 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika. W przygotowaniu dekoracji brali udział uczniowie naszej szkoły. A oto efekt końcowy.

• Konkurs plastyczny.

• Sukcesy naszych uczniów w leśnym konkursie plastycznym "Ekogrzyb 3D, Ekodrzewo 3D" organizowanego przez Woliński Park Narodowy. Gratulujemy Mateuszowi Zielińskiemu zajęcia II miejsca oraz wyróżnienia Darii Małeckiej.

• Konkurs profilaktyczny.

• Konkursowe prace naszych uczniów Zosi, Neli i Mateusza z klasy 5 oraz Julii z klasy 6. Konkurs „Zadymiony – mówimy NIE biernemu paleniu” organizuje Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie.

Czekamy na wyniki.

• Szkolne jasełka.

• W trakcie szkolnych jasełek poznaliśmy historię wigilijnej przemiany Ebenezera Scrooge'a z "Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa.

• Adopcja na odległość.

• W tym przedświątecznym czasie warto pamiętać, że pomoc innym jest bardzo ważna. Czasem mały gest może zmienić czyjeś życie. Dziękując za wsparcie corocznej akcji wspierającej edukację Nancy, przekazujemy życzenia dla całej społeczności szkolnej.

• Spotkanie z policjantkami.

• Dzisiaj klasy I-IV odwiedziły panie policjantki, które przeprowadziły pogadankę na temat: bezpiecznej drogi do szkoły oraz bezpiecznych ferii zimowych. Panie policjantki omówiły również zasady postępowania podczas zgubienia się w sklepie, kontaktów z obcymi, bezpiecznych zabaw na śniegu. Na zakończenie uczestnicy prelekcji otrzymali odblaski.

• Zbiórka dla schroniska.

• Zakończyliśmy naszą zbiórkę dla psiaków ze Schroniska w Sosnowicach. Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom. Dzięki Wam udało się zebrać prawie 300 kilogramów karmy oraz mnóstwo akcesoriów dla zwierzaków. Szczególnie dziękujemy pani Annie Majewskiej, która dostarczyła ogromny worek profesjonalnej karmy aż z Troszyna. Samorząd Uczniowski włączył się aktywnie w naszą zbiórkę. Dzięki akcji sprzedaży tostów zebrał aż 352 złote i 10 groszy. Wszystkie dary zostaną przekazane do schroniska. Dzięki Wam zima dla piesków będzie choć trochę lżejsza.