• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

• Jak co roku wzięliśmy czynny udział w Wielkim Finale WOŚP. Rozliczyliśmy naszą Puszkę. Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie naszych działań na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy za wyposażenie kiermaszu w fanty oraz słodkości, a także każdą wpłaconą kwotę. Piękny wynik.

• Podziękowania dla naszych Uczniów.

• Uczniowie klasy VIII w czasie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia przygotowali kartki świąteczne z życzeniami, które przesłali do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. Natalii Nitosławskiej w Nowym Mieście nad Pilicą. Po powrocie do szkoły z wielką radością przyjęliśmy korespondencję z tego domu. Życzenia świąteczne dla całej społeczności szkolnej w imieniu własnym, mieszkańców i pracowników przesłała dyrektor Pani Marianna Złotkowska. Pani Dyrektor skierowała do uczniów klasy VIII słowa podziękowań: "W imieniu swoim i naszych Mieszkańców dziękujemy uczniom za piękne kartki świąteczne z życzeniami oraz za pamięć o osobach starszych i chorych. W codziennej modlitwie pamiętamy o dzieciach i młodzieży, która jest przyszłością naszej Ojczyzny. Serdecznie pozdrawiamy".

• Sukcesy naszych Uczniów.

• Mamy to! Oto wyniki Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową organizowanego przez Filię GCKSTiR w Dargobądzu.

Kategoria I (przedszkole)

I miejsce Marcelina Pietryniak

II miejsce Daria Małecka

III miejsce Emilia Dziagiel