• Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

• Uczniowie klas VI i VII pod opieką pani Gabrieli Rajtak przygotowali akademię z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Podczas apelu wręczono również nagrody w konkursach, a Paweł Stankiewicz i Szymon Nawrocki z klasy I zostali nagrodzeni za uczciwą i pomocną postawę wobec innych.

• Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne.

• 25 kwietnia zawodnicy z naszej szkoły uczestniczyli w "Międzyzdrojskich Czwartkach Lekkoatletycznych". Nasza drużyna w składzie:

Szymon Baszkiewicz

Szymon Świder

Emilia Świder

Konrad Wanatowski

Dominika Wanatowska

dzielnie reprezentowała szkołę w biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Wyniki poznamy niebawem. Dziękujemy zawodnikom, ich rodzicom oraz organizatorowi za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.

• Gminny Turniej Tenisa Stołowego.

• Kolejne zawody za nami. Tym razem nasi uczniowie uczestniczyli w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego, na którym zdobyli czołowe miejsca. W kategorii dziewcząt klas 7-8 miejsce wywalczyła Aleksandra Kielar. W kategorii chłopców klas 5-6 miejsce zdobył Mateusz Zieliński. W kategorii chłopców klas 7-8 miejsce zdobył Dawid Łukasiewicz. W kategorii chłopców klas 3-4 miejsce wywalczył Jakub Piesta. Dziękujemy godnego reprezentowania naszej szkoły pozostalym zawodnikom: Helenie Klimkow, Piotrowi Pawłowskiemu, Stanisławowi Wojtkowiakowi i Piotrowi Woźniakowi.

• Mistrzostwa piłki nożnej.

• Dziś chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Mistrzostwach Piłki Nożnej. Mimo braku miejsca na podium gratulujemy woli walki. Dziękujemy reprezentacji w składzie: Kacper Wiaderny, Piotr Pawłowski, Dawid Łukasiewicz, Szymon Baszkiewicz , Paweł Fecak, Ignacy Flacht, Daniel Walczak, Colin Karsznia, Dominik Poronis, Gabriel Sawicki.

+3

• Sukcesy naszych Uczniów.

• Znamy już wyniki konkursu wiedzy pt.: "Zasoby Przyrodnicze Wyspy Wolin ". Gratulujemy Mateuszowi Zielińskiemu zajęcia miejsca oraz Szymonowi Baszkiewiczowi zajęcia miejsca w w/w rywalizacji. Nadmienić należy, że w konkursie brali udział nie tylko uczniowie szkół podstawowych, ale i średnich naszego województwa.