• Udział w akcji "Ozdoba na Drzewko Bożonarodzeniowe".

• Otrzymaliśmy podziękowania za udział w akcji zorganizowanej przez sołtysa Cezarego Błońskiego „Ozdoba na Drzewko Bożonarodzeniowe” dla żołnierzy Wojska Polskiego, funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz funkcjonariuszy polskiej Policji pełniących służbę na granicy polsko-białoruskiej. Dziękujemy pani Oli Kowalskiej za przygotowanie ozdób.

• Konkurs plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa".

• Na konkurs plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa" wpłynęły 32 prace od 27 uczestników.

Oceny prac konkursowych dokonało niezależne jurry.

Kartki oceniano za pomysłowość, oryginalność, treść, estetykę i samodzielność. Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących uczestników:

Kategoria I

dzieci z przedszkola i klasa "0"

I miejsce Vanessa Łukasiewicz

II miejsce Wojtuś Osieleniec

III miejsce Zosia Ryfa

Kategoria II

klasy I - IV

I miejsce Eliza Stankiewicz

II miejsce Nela Stankiewicz

III miejsce Stanisław Wojtkowiak

Wyróżnienie: Lena Osieleniec

Chantell Krupa

Szymon Hołodryga

Kategoria III

klasy V - VIII

I miejsce Emilia Orłowska

II miejsce Kacper Nowaszyński

Gratulujemy laureatom i serdecznie dziękujemy

wszystkim uczestnikom konkursu.

• Świąteczna akcja dla Seniorów.

• Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Zofii Kossak-Szczuckiej nie zapomnieli o seniorach z Dargobądza i przygotowali skromne upominki z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

• Szkolna fotobudka.

• W szkole uruchomiliśmy świąteczną fotobudkę, dochód z której zasili naszą szkolną puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

• Konkurs plastyczny "Zdrowe zęby mam - bardzo o nie dbam".

• Najmłodsze dzieci brały udział w VII edycji konkursu plastycznego "Zdrowe zęby mam- bardzo o nie dbam". Organizatorem konkursu był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kamieniu Pomorskim w ramach realizacji Przedszkolnego Programu Zdrowia Jamy Ustnej i Zapobiegania Próchnicy.

Wyróżnienia otrzymały:

Dominika Wanatowska - Oddział przedszkolny

Vanessa Łukasiewicz - Oddział przedszkolny

Gratulujemy serdecznie sukcesu.

• Szkolne mikołajki.

• Nadszedł wyczekiwany przez uczniów dzień - naszą szkołę odwiedził prawdziwy Mikołaj. Wszystkie dzicei dostały wspaniałe prezenty.

• Kiermasz w Wolinie.

• Nasze stoisko na kiermaszu bożonarodzeniowym w Wolinie cieszyło się ogromnym powodzeniem. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie stoiska, szczególnie Radzie Rodziców, pracownikom szkoły i pani Mirce Zielińskiej z filii GCKSTiR za pomoc.

• Wyniki Gminnego Konkursu na Piękną Prezentację Fragmentu Prozy Zofii Kossak-Szczuckiej.

• W Gminnym Konkursie nagrodzeni zostali:

W kategorii klas II-III:

I miejsce Martyna Szandała;

II miejsce Mateusz Zieliński;

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce Zuzanna Klimkow;

II miejsce Kacper Nowaszyński;

W kategorii klas VII-VIII:

I miejsce Kornel Przybyłek;

II miejsce Martyna Zielińska;

Serdecznie gratulujemy!

• Akcja #SzkołaDoHymnu

• Otrzymaliśmy podziękowania z udział w akcji #SzkołaDoHymnu. 11 listopada o godzinie 11.11 wszyscy obecni w szkole uczniowie i nauczyciele odśpiewali Hymn.

• Zajęcia logopedyczne.

• Na zajęciach logopedycznych oprócz standardowych ćwiczeń oddechowych, polegających na dmuchaniu ulubionych przez dzieci balonowych zwierzaków oraz przenoszeniu papierowych elementów przy pomocy słomki, korzystaliśmy z nowoczesnych narzędzi dostępnych w szkole - iPadów. Dzieci robiły rozgrzewkę aparatu artykulacyjnego naśladując ulubione, ruszające się zwierzątka oraz grały w gry logopedyczne pod opieką logopedy p. Oli.

Nawet najmłodsze przedszkolaki poradziły sobie z obsługą tabletu i rozwiązywały zadania na szóstkę

• Dzień Pluszowego Misia.

• W oddziale przedszkolnym oraz w Punkcie Przedszkolnym pod Daglezją niezwykle uroczyście obchodzono Dzień Pluszowego Misia - ukochanej zabawki większości dzieci.

• Eliminacje do "Konkursu wiedzy o rybach i rybie w diecie."

• 19 listopada w naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu Wolin z rybą na talerzu "Konkurs wiedzy o rybach i rybie w diecie".

Do finału zakwalifikowały się:

Maja Kalinowska,

Lena Halinowska

i Patrycja Michałowska.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za nasze Finalistki.

• Konkurs wiedzy o rybach i rybie w diecie.

• Dzisiaj uczestnicy konkursu "Wolin z rybą na talerzu. Konkurs wiedzy o rybach i rybie w diecie" otrzymali od Wolińskiego Stowarzyszenia Rybaków cudowne upominki za co serdecznie dziękujemy. Test wiedzy dla dziesięciorga uczniów odbędzie się już w czwartek. Za uczestników trzymamy kciuki